Новий клімат – нові методи контролю шкідників та хвороб від “UKRAVIT”

0 1 147

Нетипова посівна ставить перед аграріям України нетипові завдання. Через аномальні високі температури та відсутність снігового покриву цієї зими добре перезимували більшість шкідників; вплинуло тепло і на поширення хвороб, особливо в посівах зернових колосових.

Про те, як вийти переможцем у битві з обставинами, та які рішення у захисті рослин будуть найдієвішими у поточному мінливому сезоні, в інтерв’ю для SEEDS розповів Олександр Мигловець, керівник агрономічного департаменту компанії “UKRAVIT”.

 

 

Чим основні групи засобів захисту рослин “UKRAVIT” відрізняються від аналогічних препаратів іноземного виробництва, якими заповнений український ринок? В чому перевага продукції “UKRAVIT” на такому конкурентному ринку?

Олександр Мигловець: Насамперед, вітчизняна компанія “UKRAVIT” є лідером серед українських виробників пестицидів та агрохімікатів: у 2020 році наш портфель становить понад 150 продуктів (від протруйників – до десикантів).

Сьогодні ми розробляємо та забезпечуємо як малі,так і великі господарства комплексними системами захисту та живлення не лише для польових та овочевих культур,але й плодово-ягідних насаджень.

В сучасних умовах українському аграрію дуже комфортно працювати із “UKRAVIT“, оскільки всі необхідні пестициди, мікродобрива, а з цього року – ще й основні добрива та насіння, він отримує від одного партнера. І за весь комплекс послуг несемо відповідальність ми.

 

“В ефективності дії та інших характеристиках різниця між продуктами “UKRAVIT”та аналогічними препаратами іноземного виробництва відсутня. А от наша цінова політика є значно привабливішою для товаровиробника”


У портфелі є ціла низка препаратів, які розробляли, досліджували та реєстрували у наших ґрунтово-кліматичних умовах задля контролю тих хвороб, шкідників і бур’янів, які притаманні нашим регіонам,та які здатні вирішувати складні виклики не лише поточного сезону,але й ті, з якими ми можемо зіткнутися невдовзі.

Щорічно наша компанія виводить на ринок нові препарати, які характеризуються більш розширеними властивостями та можливостями для контролю шкідливих організмів у сільському господарстві (в т.ч. мікродобрива, стимулятори росту, інші).

Такі продукти користуються найбільшим попитом серед аграріїв, оскільки за одну обробку вони здатні вирішити значно ширший спектр проблем порівняно з однокомпонентними препаратами. Особливо це стосується сегменту фунгіцидів та інсектицидів.Які рішення “UKRAVIT” пропонує своїм постійним та потенційним клієнтам в період старту весняної посівної кампанії? Чи вирішують вони в комплексі проблеми захисту рослин та чи забезпечують отримання високої врожайності?

Олександр Мигловець: Для кожної ґрунтово-кліматичної зони, для окремої області, для конкретного господарства і поля наші агрономи-консультанти підбирають індивідуальні рішення та розробляють комплексну стратегію,яка базується на попередніх даних історії поля, показниках агрохімічного аналізу ґрунту (якщо вони є у господарстві, якщо немає – то необхідно провести дослідження в “Інституті здоров’я рослин”), попередниках, сортових або гібридних особливостях культур, системі обробітку ґрунту та інших факторах.

Сьогодні ми можемо забезпечити комплексний підхід до кожного окремого господарства в першу чергу завдяки агробіологічному сервісу, який включає дослідження ґрунту (на щільність та агрохімічні показники), якості води, посівного матеріалу та основних добрив. На основі отриманих результатів розробляється системи основного живлення та комплексні системи захисту і позакореневих підживлень культур. Крім того, ми також визначаємо критичні фази для моніторингу посівів під час вегетації за допомогою супутників і дронів.

“Кожен аграрій забезпечений власним”сімейним агрономом”, який допомагає у вирощуванні сільськогосподарської продукції із найвищим рівнем рентабельності і, відповідно, із меншою собівартістю”

Постійний моніторинг посівів, особливо в умовах мінливого весняно-літнього періоду, дозволяє своєчасно проводити відповідні обприскування, а також, за необхідності, коригувати препарати та норми їх внесення.

Цьогоріч компанія представила ринку декілька нових інструментів: розширену фінансову програму “UKRAVITFinance”, трейдингову програму “UKRAVITTrade”, Програму лояльності, а також Акцію “Варяг+насіння”. 

Одним з основних етапів підготовки до посівної є протруювання насіння сільгоспкультур. А в цьому році через теплу зиму багато шкідників успішно перезимували, що ускладнює контроль за їх розповсюдженням на полях вже в період сівби та вегетації рослин. В чому основні переваги протруйників виробництва компанії “UKRAVIT”?

Олександр Мигловець: Дійсно, наразі це надзвичайно актуальні виклики, які стоять перед сільськогосподарськими виробниками. Це було пов’язано, насамперед, із відсутністю майже по всій території країни снігового покриву.

Температурні показники по усім місяцям суттєво перевищували середні багаторічні значення в бік потепління, тому із осіннього періоду більшість посівів увійшли на перезимівлю ослабленими. Ці основні фактори сприяли добрій перезимівлі більшості шкідників та розвитку і поширенню хвороб, особливо зернових колосових. Тому особливо актуальним у сезоні 2020 буде протруювання насіння високоефективними протруйниками.

Цього року ми виводимо на ринок інноваційний інсекто-фунгіцидний протруйник проти широкого спектра шкідників і хвороб зернових колосових культур зі стимулюючим ефектом – Паскаль. Він стане доступним для аграрія під осінню посівну кампанію поточного сезону.

 


Розкажіть про основні сервіси компанії “UKRAVIT” для аграріїв, що здатні підвищити прибутки фермера в цьому агросезоні.

Олександр Мигловець: На сьогодні основні сервіси від “UKRAVIT” представлені послугами “Інституту здоров’я рослин”, що допомагають аграрію у вирішенні ряду питань:

  Чимало схвальних відгуків отримала продукція компанії від самих аграріїв. 


 

Протягом багатьох років у сільгосппідприємстві “Колос-ВС” вирощують пшеницю озиму, кукурудзу, соняшник, сою. На всіх посівах і по всіх культурах корпорація працює винятково препаратами “UKRAVIT“. За словами Олександра Іванишина, оперативність і відповідальність співробітників компанії викликає особливу повагу.

Як зазначає фахівець, якість українських пестицидів і добрив не поступається закордонним аналогам. У найближчих планах у підприємства “Колос-ВС” – закладка яблуневого саду. І захист формуватимуть також на основі продуктів “UKRAVIT“.


 

Надійні ефективні рішення для весняного сезону 2020


Від того, наскільки дієвим буде захист, залежить подальший розвиток культури і її майбутня врожайність. Отже, що пропонують для цього періоду в “UKRAVIT“:

  • Обробку фунгіцидамидля попередження поширення та розвитку хвороб, захисної та лікувальної дії, до яких відносяться: Дезарал Екстра, Захисник Екстра, Ті Рекс та Акула.
  • Проведення позакореневих підживлень у першому обприскуванні із застосуванням стимуляторів росту та мікродобрив, зокрема: Авангард Стимул, Авангард Зернові, Авангард Фосфіт К і Авангард Сірка+Азот+Мікро.
  • Протруювання інсектицидними протруйниками для ефективного і тривалого захисту від ґрунтових і ранньопіслясходових шкідників на ярих культурах (зернові, зернобобові, олійні, технічні) – Екзор або Матадор, або ж Антихрущ. Такий захід націлений на збереження молодих рослин від комплексу шкідників.
  • Залежно від культури, а також на основі проведеного фітопатологічного дослідження посівного матеріалу рекомендується один із протруйників – Каріоліс, Рекорд, Рестлер Тріо, Супервін, Ультрасил або УльтрасилДуо.

Для прикладу, Рестлер Тріо у своєму складі містить три діючі речовини із різних хімічних класів, що здатні знищити збудників хвороб, які зберігаються не лише на поверхні та всередині насінини, але й в ґрунті та на рослинних рештках. Таке поєднання попереджає появу резистентності у патогенів і тим самим тривало та ефективно буде захищати як кореневу систему, так і молоді рослини.

Рекомендується проводити передпосівну обробку насіння культур мікроелементами в легкодоступній формі (Авангард Старт) та біологічно активними речовинами (Авангард Стимул) для підвищення енергії проростання та схожості, накопичення цукрі і забезпечення їх на початкових етапах росту усіма необхідними елементами живлення.

 


Якою б не була погода, система захисту та підживлення залишиться незмінною – це будуть надійні препарати від “UKRAVIT”.

 

 SEEDS.org.ua 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!