Одну з молочних ферм Вінниччини повністю роботизують

0 210

На Вінниччині ТОВ Villa Milk запустить цього року роботизовану молочну ферму на 140 голів ВРХ. Усі виробничі процеси будуть автоматизовані, вплив людського фактору виключений.

На фермі отримуватимуть молоко найвищої якості. Наразі на фермі утримують 230 дійних корів, молоко від яких потрапляє на власний переробний завод європейського зразка.

“Особливістю продукції заводу Villa Milk є термостатний спосіб виготовлення, коли сквашування молока та дозрівання кисломолочних продуктів відбувається безпосередньо в споживчій тарі. Наша концепція передбачає те, що в нас є свої угіддя, свої корми, своє поголів’я корів й однозначно — сировина, тобто молоко”, — підкреслив керівник заводу Віталій Істратов.

Як повідомили в агрофірмі “Ольгопіль”, у новозбудованому переробному цеху планують виготовляти високоякісне молоко, кефір, ряжанку, масло, йогурти та м’які сири під ТМ Villa Milk.

Агрофірма “Ольгопіль”, яку очолює Павло Каленич, запустила в експлуатацію новий завод “Villa Milk” з виробництва молочної продукції під однойменною торговою маркою.

SEEDS.org.ua за інформацією Аgrotimes

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!