Офіси аграрних компаній повертаються до Києва

0 277

Попри те, що ситуацію як в столиці так і по всій країні наразі не можна назвати цілком безпечною, кияни повертаються до рідного міста. Повернулися в Київ і посольства, і офіси частини аграрних компаній. Зокрема, про повернення до роботи у київському офісі повідомили представники  Групи Компаній “Прометей”, пише SEEDS.

“Ми переживаємо разом зі своїми співробітниками лихо, яке спіткало наш будинок “Прометей”, наш будинок Україна. Я перебуваю в Києві і щодня спілкуюся з усім своїм колективом: персоналом наших елеваторів, співробітниками миколаївського офісу та виробничих компаній. Ми всі зараз працюємо для перемоги і сподіваємось, що після всіх цих страждань матимемо велику, красиву, некорумповану країну під назвою Україна!”, – заявив власник, а зараз і антикризовий менеджер компанії Рафаель Гороян.

Крім того, у компанії зазначили, що незважаючи на недавній напад на офіси виробничих компаній “ВК Прометей” та “АГРО КАПІТАЛ ЦЕНТР” (Баштанський район Миколаївської області), агрогосподарства також продовжують працювати.

Як і раніше, немає доступу до виробничої компанії у Снігурівському районі Миколаївської області – у зоні ризику залишається ділянка полів 3 тис. га. Інші 17 тис. га наразі на території, підконтрольній Україні, і там, з великими труднощами, але йде підготовка до посівної. Посіяно 10 тис. га озимих та у процесі посіву соняшник.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!