Органічне господарство Львівщини вирощує салати на промисловому рівні

0 223

“Перший органічний розсадник” Львівщини, який спеціалізується на вирощуванні товарних ягід малини розширив асортимент продукції – тепер тут ростуть ще й органічні салати. Поки що під зеленні культури відведено 1 га, але наступного року площу розширять у 5 разів, розповів засновник і керівник господарства Андрій Калиняк.

В асортименті підприємства листковий зелений салат, червоний, Айсберг, Фрізе, Ромен. Салати висівають конвеєром, орієнтуючись на те, коли планують отримати продукцію.

“Ми вже постачаємо продукцію в супермаркети Львова, і надходить вона до замовників охолодженою до 4–5 °С. Маємо власну камеру охолодження та автомобіль-рефрижератор, в якому можна охолоджувати продукцію прямо на полі”, – сказав Андрій Калиняк.

За словами підприємця, працювати із торговельними мережами не просто. Але партнери багато чого прощають, оскільки “Перший органічний розсадник” – перше органічне господарство у регіоні, яке вирощує салати на промисловому рівні.

“Партнери із розумінням ставляться до того, що наша продукція є органічною, потребує особливих умов зберігання та швидкої реалізації”, – зауважив Андрій Калиняк.

Дізнавайтеся більше про новітні ідеї, тренди та технології агробізнесу на конференції від агромедіа-агентства Sapienza “Збільшення прибутків в агробізнесі“, яка відбудеться 29 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією AgroTimes

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!