Овочі та фрукти пакуватимуть у невидиму плівку: новий тип пакування створили в Ізраїлі

0 4 759

Винахід ізраїльського стартапу Sufresca не лише допоможе зменшити кількість пластикових відходів, а й подовжує термін зберігання овочів та фруктів. Це невидима плівка, яка наноситься на плоди, повідомляє SEEDS.

Продовження терміну зберігання є вирішальним компонентом у боротьбі з харчовими відходами. За оцінками Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН, щороку витрачається або втрачається третина виробленої у всьому світі їжі.

Плівка від Sufresca уповільнює дозрівання та псування овочів чи фруктів та може подовжувати термін їх зберігання на кілька тижнів. Вонаа уповільнює втрату ваги плодів під час зберігання, але при цьому забезпечує оптимальний газообмін овочів та фруктів з навколишнім середовищем. До того ж пакування є цілком безпечним та навіть їстівним, пише foodingredientsfirst.com. Покриття виготовляють з рослинних добавок і натуральних органічних сполук.

«Наші їстівні покриття ідеально підходять для заміни всієї звичайної одноразової пластикової упаковки, оскільки їх легше впроваджувати в пакувальних підприємствах, вимагають менших інвестицій і навіть перевершують найсучаснішу упаковку, як-от упаковку з модифікованою атмосферою», — зазначає Ефрат Бокер-Феррі, генеральний директор Sufresca.

Читайте також: Фермер з Київщини продає ягоди в коробках із сухого листя

Стартап пропонує біоплівкове покриття для цибулі, часнику; покриття для свіжих фруктів та овочів: авокадо, помідор, огірок, манго, перець; селективне біопокриття для ягід.

Управління ЄС з контролю за продуктами і ліками визнало плівку від Sufresca цілком безпечним для овочів та фруктів. Їстівна плівка відповідає стандартам ЄС.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!