Перед святами ціни на імпортні огірки в Україні рушили вгору

0 137

Помітне збільшення попиту на тепличні огірки напередодні новорічних свят, а також суттєве скорочення пропозиції цієї продукції стимулюють її подорожчання на українському ринку, повідомляють аналітики проєкту EastFruit, пише SEEDS.

За даними щоденного моніторингу проєкту, лише з початку цього тижня відпускні ціни на імпортні огірки на українському ринку зросли в середньому на 10%. Сьогодні продавці готові відвантажувати якісний огірок за 55-65 грн/кг ($1,50-1,78/кг).

Такий ціновий тренд трейдери пов’язують одразу з кількома факторами. Насамперед зростання цін спровоковане подорожчанням огірка в Туреччині, яка на цей час виступає фактично єдиним постачальником цієї продукції на український ринок. Щобільше, постачання турецького огірка є досить малооб’ємним і нестабільним, що також впливає на ціни.

Читайте також: В Україні напередодні новорічних свят подорожчали огірки

Зазначимо, що сьогодні огірок в Україні пропонується до продажу фактично за тими ж цінами, що й рік тому. Проте продавці зазначають, що зростання цін вкрай негативно впливає на темпи збуту в даному сегменті. Роздрібні мережі скоротили обсяги закупівель до мінімуму, посилаючись на вкрай низькі темпи збуту в роздріб. При цьому покупці все частіше залишаються незадоволеними якістю пропонованого огірка.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!