Перед Великоднем фермери зможуть продати свиней за вищою ціною

0 471

Протягом поточного тижня ціна на свиней забійних кондицій була стабільною у більшості регіонів країни. Утім, наступного тижня оператори ринку очікують підвищення вартості свинини живою вагою. Такій зміні на ринку сприятиме кілька факторів, зокрема пожвавлення попиту перед Великоднем, яке почалося вже цього тижня, та поступове повернення жителів у звільнені регіони (Київська, Чернігівська, Сумська області), повідомляє SEEDS.

варто зазначити, що котирування свиней помітно відрізняються, залежно від регіону країни. Так, цього тижня діапазон цін у західних областях коливався від 46 до 48 грн за кілограм. На півдні свиней забійних кондицій продавали по 46 – 47 грн за ккілограм, а в центральних областях – по 43 – 46 грн. У східних регіонах живець можна було реалізувати за 43 – 45 грн за кілограм.

“Щодо очікувань на передвеликодній тиждень, то і виробники, і переробники вважають, що деяка активізація торгівлі має відбутися. Більшість переконана, що святкового ажіотажу чекати не варто, але очікуване пожвавлення оцінюють від +10 до +30% від середньої реалізації свинини останніх тижнів. З огляду на активність заготівельників та очікуваний приріст кінцевої реалізації, виробники свинини очікують на подальше укріплення закупівельних цін”, – зазначають аналітики Асоціації “Свинарі України” (АСУ).

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!