На Київщині фермери прибирають з полів рештки ракет

0 546

У той час, як фермери з Запорізької області здійснюють весняні польові роботи у бронежилетах та з саперами, аграрії Київщини також мають справу з небезпекою від боєприпасів. Наприклад, Антон Кулінський, співвласник фермерського господарства на Переяславщині збирав зі свого поля рештки збитої ракети, пише SEEDS.

Коли фермер готував сівалки для виходу в поле, почув звук вибуху. Знайомі телефоном повідомили Антонові, що “прилетіло” на його ділянку.

“Ми все кинули і поїхали до того поля — це близько кілометра напряму. Приїжджаємо, а там і справді в кількох місцях димиться. Уже на місці були хлопці з МНС та ЗСУ, приїхали оперативно. Кажуть, це наш винищувач збив тут крилату ракету, пущену з «Іскандера». Куди летіла, не сказали. Розлетілася на друзки, було дуже багато дрібних осколків. Це щастя, у той час нікого не було поблизу. То військовики забрали із собою якусь частину від хвостовика, а решту прибрали ми – щоб потім, під час жнив, не заважало комбайну”, – розповів фермер у коментарі для місцевого видання.

Читайте також: “Земля чекати не може”: фермери працюють у бронежилетах і з саперами

Співвласник господарства разом з працівниками загорнули кілька вирв діаметром близько півметра, які були утворені на полі рештками ракети.

“Ніколи не думав, що доведеться вивозити воєнні трофеї”, – говорить Антон Кулінський.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!