Перша сімейна молочна ферма почала свою роботу на Вінниччині

0 340

Перша сімейна молочна ферма у Вінницькій області відкрита цього тижня на базі сімейного фермерського господарства «Господар» у с. Курилівці, Жмеринської міської територіальної громади.

Про це повідомили у прес-службі Вінницької ОДА.

Зазначається, що реалізація таких проєктів сприятиме розвитку в області малого аграрного підприємництва в молочній галузі та залучення більшої кількості домогосподарств до організованого сектору аграрного ринку. Зокрема, формування виробничого процесу мікропідприємництва в сільській місцевості на основі наукових підходів та прогресивних рішень, відкриває нові можливості розвитку власного бізнесу, легалізації своєї діяльності та соціальний захист.

Тільки в поточному році за неповних 9-ть місяців своєї роботи сімейне фермерське господарство «Господар» вже мало змогу прийняти участь в реалізації державних програм підтримки аграрного сектору за 4-ма напрямками. Зокрема, господарством вже отримано спеціальну бюджетну дотацію для фермерських господарств за утримання 26 корів (130 тис. грн.).

Варто зазначити, що у червні поточного року Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації був підписаний Меморандум про співпрацю з Проєктом «Сімейні молочні ферми в Україні». В рамках співробітництва наразі підписано договори по створенню таких сімейних молочних ферм ще з 5 малими підприємцями Вінницької області.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!