Під Кропивницьким рейдери ледь не захопили сільгосппідприємтво

0 243

На Кіровоградщині затримали рейдерів-підприємців, які намагалися захопити с/г підприємство. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Двох керівників приватних підприємств затримано в службовому кабінеті державного реєстратора під час спроби надання останньому неправомірної вигоди у розмірі $5 тис.

Вказані кошти затримані особи пропонували державному реєстратору за здійснення реєстраційних дій щодо зміни складу засновників та переобрання директора сільськогосподарського кооперативу з метою його подальшого незаконного захоплення.

Ще одного фігуранта справи — фізичну особу підприємця, було затримано пізніше.

Усім фігурантам справи оголошено підозру у вчиненні злочину, передбаченого, ч.3 ст.369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

Слідчим суддею Ленінського районного суду розглянуто клопотання прокуратури щодо обрання запобіжного заходу трьом фігурантам справи щодо протиправного заволодіння майном одного з сільськогосподарських підприємств області, яке мало місце 12 липня 2019 р.

Прокуратура у своєму клопотанні орієнтувала суд на призначення усім учасникам злочину запобіжного заходу у виді арешту. Однак суд не взяв до уваги усі доводи процесуального прокурора та визначив трьом фігурантам справи міру запобіжного заходу у виді цілодобового домашнього арешту.

Ухвалу суду першої інстанції прокуратура оскаржуватиме до апеляційної інстанції. Наразі триває досудове розслідування.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!