Після зимових свят вартість свиней забійних кондицій почала падати

0 245

Після зимових свят ціни на свиней забійних кондицій традиційно послабилися: зі зниженням споживчої активності у другій декаді місяця, відповідної зміни зазнали ціни закупівлі свинини живою масою. Крім цього, у другій половині січня характернішою стала і регіональна розбіжність цін. Так, у ході попередніх торгів у Центрі живець переважно реалізували по 61-63 грн/кг, тоді як Сході та Заході ціни закупівлі тяжіли до 60 грн/кг, пише SEEDS.

Про це повідомляють фахівці аналітичного відділу Асоціації «Свинарі України».

Представники м’ясопереробки зауважують, що послаблення торгівельної активності після зимових свят є традиційним, а його темпи відповідають очікуванням. Водночас, оператори відзначають посилення внутрішньої конкуренції між постачальниками охолодженої свинини, що посилює тиск на ціни у цьому сегменті та, відповідно, на закупівельні.

Читайте також: Ціни на ринку живця свиней демонструють торішні показники

Незважаючи на негативну цінову динаміку останніх двох тижнів, більшість виробників свинини зазначають, що реалізація товарних партій йде планово — без відмов, переносів та/чи перегляду цін закупівлі серед тижня, а деякі постачальники живця виходять на ринок із меншими товарними партіями.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!