«Питання життя та смерті»: Україна готується експортувати зерно до Ефіопії

0 141

Блокування українських портів внаслідок повномасштабного вторгнення росії стало б фатальним для найменш соціально захищених країн Африки, Азії та Латинської Америки. За даними ООН, на межі голоду могли опинитися 400 млн людей. Врегулювати питання вдалося завдяки підписанню Стамбульської угоди про експорт зерна. Наразі Україна змогла доставити збіжжя до ряду країн. На черзі – Ефіопія, пише SEEDS.

Таку інформацію оприлюднив міністр інфраструктури Олександр Кубраков на своїй сторінці в Facebook. «Сьогодні ми бачимо, як працює Ініціатива про безпечне транспортування зерна та агропродукції, підписана у Стамбулі. В п’ятницю (12 серпня – ред.) у порт «Південний» прибуло під завантаження судно BRAVE COMMANDER, яке було зафрахтоване Світовою продовольчою програмою ООН (WFP). Зараз ми бачимо фінальні приготування судна перед відправленням понад 23 тисяч тонн пшениці для жителів Ефіопії. Ця країна уже другий рік поспіль потерпає від рекордної посухи та збройного протистояння. Українське зерно для них без перебільшення – питання життя та смерті», – зазначив він.

Читайте також: Ліван відмовився від української кукурудзи

За словами Олександра Кубракова, Україна продовжує активно співпрацювати зі Світовою продовольчою програмою ООН з метою чітко врегулювати процес перевезення українського зерна Чорним морем до тих регіонів світу, які цього найбільше потребують.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!