Платформу зі сталого розвитку агробізнесу створено в Україні

0 199

Термін «сталий розвиток» з’явився у 1980 році, коли вийшла «Всесвітня стратегія охорони природи» (ВСОП), підготовлена Міжнародною спілкою охорони природи (МСОП). Ця стратегія висунула принципово нове положення: збереження природи нерозривно пов’язане з питаннями розвитку.

То ж що таке «сталий розвиток»? Це – такий розвиток країн і регіонів, коли економічне зростання, матеріальне виробництво і споживання, а також інші види діяльності суспільства відбуваються в межах, які визначаються здатністю екосистем відновлюватися, поглинати забруднення і підтримувати життєдіяльність теперішніх та майбутніх поколінь. Тобто, розвиток суспільства має відбуватися за умови збереження природи.

З метою розробки сталих моделей в сфері агробізнесу України була створена платформа SAF Україна (Sustainable Agribusiness Forum). Ця ініціатива в рамках програми FINTECC підтримана Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

Програма FINTECC допомагає компаніям в країнах-учасницях ЄБРР впроваджувати «кліматичні технології» в сфері енергоефективності, відновлюваної енергії, ефективності водокористування та ефективності використання матеріалів. Кліматичні технології сприяють зниженню обсягів викидів парникових газів та/або підвищенню стійкості до наслідків зміни клімату.

SEEDS.org.ua за матеріалами https://saf.org.ua/about/

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!