Погода підкинула новий виклик фермерам Прикарпаття – регіоном пронісся смерч

0 421

У неділю, 21 червня, поблизу селища Обертин Тлумацького району Івано-Франківської області очевидці зафільмували смерч. 

Зазначається, що впродовж неділі через потужні зливи у деяких районах Прикарпаття зафіксували різкий підйом рівнів води у річках. Про наслідки негоди мешканці Франківщини розповіли у Мережі. Серед іншого, підтопило “Музей Звичаєвої Символіки Гуцульщини” у Микуличині.

До цього у Верховинському районі Івано-Франківської області потужні зливи активізували зсувні процеси, що призвели до руйнування автомобільних доріг. Зсуви зафіксували в селах Красник, Бистрець, Хороцеве, Голошино, Кохан. Рух транспорту та доступ до населених пунктів були заблоковані.

Окрім того, на Прикарпатті рятувальники визволяли два десятки туристів із дітьми, які опинилися у водяній пастці у горах. Злива вперіщила так, що тихенькі дрібні струмки і річка буквально на очах  перетворилися на один нездоланний брудний потік. Сильна течія зносила навіть важку спецтехніку.


У понеділок, 22 червня, майже по всій Україні очікується погіршення погодних умов, оголошено штормове попередження. При цьому температура підніметься до + 30 °С.

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!