Поля Швеції стали синьо-жовтими

1 2 645

Більшість європейців підтримують Україну в боротьбі проти агресора. У містах регулярно проходять мітинги та акції, а побачити український прапор на балконі чи вікні жителів країн ЄС – сьогодні зовсім не рідкість. Підтримують Україну й аграрії та садівники з усього світу, повідомляє SEEDS.

Наприклад, посол України в Японії Сергій Корсунський повідомив, що на Тайвані за допомогою нано-технологій вивели новий сорт орхідей. Він називається “Україна”. Квіти мають забарвлення українського прапора – синьо-жовте.У Нідерландах також з’явились синьо-жовті тюльпани.А в Швеції цілі поля стали жовто-блакитними. Компанія Trioworld створила плівки для сінажу та сіна в рулонах у кольорах українського прапора.

“Дякуємо компанії Trioworld за підтримку нашої країни та виготовлення стрейч плівки в кольорах національного прапору України”, – повідомила компанія-дилер сільгосптехніки FarmyLand на своїй сторінці у Facebook.


SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. Наталія пише

    Краса! Велика подяка за світову підтримку Україні! Україна розквітне, відновиться і стане сильною, красивою і самостійною!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!