Помстилися коровам: російські військові знищили ферму на Харківщині

0 883

Від російської навали страждає все – люди, земля (частина полів замінована чи забруднена російською зламаною технікою) та навіть тварини. Окупанти не гребували стріляти в зоопарки та ферми, для розваги розстрілювали собак на вулицях. На Київщині від обстрілів загинули десятки страусів, а на Харківщині та Чернігівщині – сотні корів, повідомляє SEEDS.

Ферма “Агромол фест” було одним з небагатьох підприємств, що продовжувало постачати молочні продукти у Харків під час війни. Мабуть, саме через це російські військові вирішили помститись, знищивши сотні голів ВРХ.

“Фірма «Агромол фест» на Харківщині – круте молочне виробництво. Прекрасна команда фахівців, красуні-корівки. SMM взагалі пісня — їхні сторінки в інстаграм і ютуб давно були в мене в закладках. Як класний кейс, як треба просувати продукцію. Команда зняла шикарні вірусні ролики на свою версію Go_A Шум та оригінально підтримала нашу збірну на чемпіонаті світу із футболу. Розкішний бородань в тату на ютубі регулярно давав новий рецепт на основі продукції бренду… Більше того — підприємство стало туристичним магнітом, запис на нього був постійно. Онлайн-доставка збільшилась у 8 разів… Але…

Що зробили орки? Розбили ферму. Знищили корів. Поодинокі вцілілі блукають між вирвами. Десятки лежать у корівнику мертві з телятками. Їх спеціально розстріляли. Воюють не просто з харків’янами. Воюють із тими, хто давав молоко, сметану, йогурти”, – розповіла журналістка та блогерка Марина Данилюк-Ярмолаєва.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!