Посівна в Україні вже почалася: яка ситуація у південних областях?

0 333

Війна не завадила старту посівної кампанії в Україні. Посів ярих культур почалося у південних областях, зокрема, на Одещині. Минулого року в регіоні було зібрано рекордний урожай зернових (5,2 млн тонн). І хоча, з огляду на ситуацію в країні, чергового рекорду досягти навряд вдасться, все ж аграрії не припиняють роботу для забезпечення продовольчої безпеки країни, SEEDS.

“Аграрії Одеської області розпочали сівбу ярових культур, станом на 22 березня засіяно ярого ячменю 30 тис. га площ із 750 тис. запланованих. За даними облдержадміністрації, насінням аграрії забезпечені на 70%, сільгоспвиробники Одеської області забезпечені насінням на майже на 80%, засобами захисту рослин та пальним – відповідно на 62% і 46%”, – повідомили у Міністерстві аграрної політики та продовольства України.

Що ж до озимих культур, то аграрії Одещини восени засіяли 983 тис. гектарів. Також на майже 80% угідь регіону вже провели весняне підживлення рослин.

Читайте також: Озимі у гарному стані: на Полтавщині почалися весняні польові роботи

Якщо говорити про ситуацію в інших південних областях, то на Миколаївщині продовжують підживлення озимих культур, та розпочинають сівбу гороху.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!