Проростки конопель – новий різновид прибуткової мікрозелені

0 674

Новий вид мікрозелені – проростки конопель вперше на європейському ринку пропонує італійська фірма Vivo. За словами керівника цієї фірми Андреа Фарнеді, їх вирощують з сертифікованого насіння сортів з низьким вмістом сполук THC і CBD, відповідно до нормативних актів.

Цей новий продукт був представлений на виставці “МакФрут” з метою інформувати потенційних покупців про харчову цінність нової мікрозелені.

Проростки привабливо виглядають і мають гіркуватий смак, що добре поєднується в літню пору з м’ясними та рибними стравами. Також влітку вони гарні в салатах.

За словами Фарнеді, покупці мереж і великомасштабних дистриб’юторів будуть раді знайти щось нове в підгалузі, в якій вже кілька років було мало новинок.

Мікрозелень конопель вирощується в новому відділенні фірми в Цесене, новий продукт має сертифікати IFS, BRC, Global G.A.P. і BIO.

Головні особливості цього продукту – високий вміст високоцінних рослинних білків, багатих всіма незамінними амінокислотами.

Одна порція конопляної мікрозелені містить 12 г білка, або 17% добової потреби дорослої людини в білку, якому необхідно близько 2000 ккал в день.

Крім того, насіння олійних культур можна вважати відмінною добавкою незамінних жирних кислот, омега-6 і омега-3, в більш загальному сенсі – ненасичених жирів: 100 г насіння дають 35 г ненасичених жирів і 30 г поліненасичених жирів.

Для задоволення добової потреби в омега-6 і омега-3 досить однієї столової ложки проростків або насіння посівної коноплі кожен день. Вони також є відмінним джерелом гамма-лінолевої кислоти, яка сприяє підтримці гормонального балансу в організмі людини.

SEEDS.org.ua за інформацією EastFruit

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!