Рада ухвалила законопроект, який вирішить проблеми тіньового використання держземель

0 283

Верховна Рада прийняла в цілому законопроект №7588 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення ефективності використання земель фізичними особами та суб’єктами державного сектору економіки», пише SEEDS.

Закон визначає, що землі сільськогосподарського призначення, які перебувають в постійному користуванні Національної академії аграрних наук України, пенітенціарної служби та інших держпідприємств будуть переоформлені в оренду під 12% від нормативної грошової оцінки, замість 1% та можуть здаватись в суборенду через аукціони Прозорро.Продажі.

Такі операції будуть відкритими публічними і виграватиме той, хто запропонує найвищу ціну за лот, повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства України.

Читайте також: Медик з Галичини після турботи про людей заходилась піклуватись про врожай на власному полі

«Прийняті зміни призведуть до наповнення місцевих бюджетів від плати за землю, та до прозорого використання земель сільськогосподарського призначення. А можливість тіньового використання земель та безоплатне постійне користування ними відійдуть в історію», – йдеться в повідомленні.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!