«Ринок землі — фактор, який збільшує привабливість агросектору», — Євген Осипов

0 97

У 2019, коли посухи не було, Україна виробила майже 100 млн тонн зернових і олійних культур. На думку генерального директора Kernel Євгена Осипова, потенційно аграрії можуть збільшити урожай до 140 млн тонн. Про це він заявив під час конференції GRAIN UKRAINE 2021, яка проходить в Одесі 4 – 5 червня. SEEDS є офіційним медіапартнером заходу.

Євген Осипов позитивно оцінює запуск ринку землі в Україні.

«Ми дуже вдячні за те що робить Міністерство, Аграрний комітет ВР. Безумовно, ринок землі — ще один фактор, який буде сприяти підвищенню ефективності аграрного бізнесу. Це не швидкий процес, а довга еволюційна історія. Проте, запуск ринку землі — це фундаментальний фактор, який збільшує привабливість агросектору та дає можливість в майбутньому залучати капітал в агросектор. Тому я вважаю, що сьогодні все складається досить добре. Не дивлячись на всю ту турбулентну атмосферу, яка спостерігається, ми рухаємося вперед, країна розвивається, має дуже хороший потенціал зростання виробництва і добробуту», — зазначає генеральний директор Kernel.

Нагадаємо, в кулуарах конференції активно обговорюється тема обшуків УКРІНФОРМ в ТОВ «Олам Україна». Подробиці читайте тут.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!