Роботи замість людей. У Сан-Карлосі створили роботизовану ферму

0 266

У Сан-Карлосі, недалеко від Сан-Франциско, компанією Iron Ox, створена перша роботизована ферма. Її інноваційність в тому, що всю зелену продукцію там вирощують роботи.

Як стверджує співзасновник фірми Брендон Олександр, це не просто виробничий цех, де працюють роботи, перш за все, це ферма і завжди нею буде. Просто в компанії думали про те, як зменшити працю людини і максимально використовувати роботизовані рішення. Але це не звичайна ферма.

По-перше, штат з 15 співробітників компанії ділиться своїм робочим простором з роботами, які займаються висаджуванням плодоовочевих культур, обробкою і внесенням добрив, поливом, пересаджуванням в міру зростання в інші гідропонні лотки і збором дозрілого «врожаю».

Ферма працює під управлінням програмного забезпечення під назвою The Brain, яке також стежить за рівнем кисню, вуглекислого газу, температурою в теплицях і іншими показниками.

Підприємство Iron Ox є критий гідропонний центр площею 8000 квадратних футів, який виробляє листову зелень зі швидкістю приблизно 26 000 кущів на рік.

У перспективі – наступний важливий крок на шляху до стратегічної мети компанії: повністю автономна ферма, де програмне забезпечення та робототехніка замінюють людську працю. А участь людини зводиться лише до контролю діяльності роботів.

На даний момент Iron Ox веде переговори з низкою місцевих ресторанів і продовольчих магазинів для можливості продажу їм вирощеної роботами зелені.

SEEDS.org.ua за матеріалами MIT Technology Review

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!