Російські військові руйнують аграрні підприємства на Миколаївщині

0 483

Російська армія продовжує руйнувати інфраструктурні об’єкти та житло громадян України. Зазнали руйнувань і аграрні підприємства, що ставить під загрозу продовольчу безпеку країни, пише SEEDS.

Група аграрних компаній “Прометей” повідомила про напад окупаційних військ РФ на офіси виробничих компаній “ВК Прометей” (с.Піски Баштанського р-ну) та “АГРО КАПІТАЛ ЦЕНТР” (с.Добра Криниця Баштанського р-ну). Обидва активи належать Групі Компаній “Прометей” та розташовані у Миколаївській області.

“Агресор намагався зруйнувати не лише ті підрозділи, які стосуються виробничої діяльності, а й їхню адміністративну частину. Найголовніше – вдалося уникнути людських жертв, жоден наш співробітник не постраждав. Все інше, ми безумовно зможемо закупити, відбудувати, зробити кращим, ніж було, коли над головою буде знову мирне та вільне небо”, – наголосили в компанії.

Читайте також: Російські військові почали знищувати ферми

“Фактично, ми зіткнулися з варварським руйнуванням всього на своєму шляху. Наші виробничі підприємства було підготовлено до посівної на 100%, але війна внесла свої корективи. Понівечені с/г та оргтехніка, знищена документація, зруйновані системи зважування та моніторингу – це далеко не повний перелік завданих збитків. Крім цього, постраждали склади компаній «ВК Прометей» та «АКЦ». Незважаючи на наші втрати, МИ І ДАЛІ БУДЕМО ПРОДОВЖУВАТИ ДОПОМАГАТИ НАШОЇ АРМІЇ. Сьогодні нашим бійцям із ЗСУ та Тероборони будуть передані квадроцикли Polaris та кросовер Renault Duster”, – зазначили у прес-службі компанії.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!