ЗСУ та лікарні Дніпропетровщини отримали 10 тонн свинини

0 118

Агрохолдинг KSG Agro передав понад 10 тонн свинини, виробленої на свинокомплексі у с. Нива Трудова (Апостолівський район, Дніпропетровська область) для потреб ЗСУ та медустанов Дніпропетровщини, пише SEEDS.

Починаючи з 24 лютого – першого дня російського вторгнення в Україну, підприємство «Стронг-трейд», яке входить до холдингу KSG Аgro, працює у посиленому режимі. Завдяки тому, що розташування свинокомплексу та переробних потужностей холдингу не знаходиться в зоні бойових дій, підприємство продовжує переробляти м’ясо, відправляючи його для потреб армії та в торговельні мережі.

«Щиро дякую ключовим працівникам – вони продовжують працювати навіть у той час, коли виють сирени. Наші діди, котрі воювали під час Другої світової війни, говорили – все для фронту, все для перемоги. І у нас така ситуація. Ніколи не подумав би, що це повторюватимемо у XXI столітті», — каже виконавчий директор підприємства Ігор Недибалюк.

З моменту війни підприємство «Стронг-трейд» переробило близько 100 тисяч кілограмів м’яса. На даний момент 10 тисяч кілограмів свинини вже спрямовано на потреби ЗСУ та до лікарень і шпиталів.

«Агрохолдинг готовий постачати свинину військовим і до шпиталів у розмірі 5 тонн на тиждень, здійснюючи свій внесок в оборону України», – повідомив голова ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов.

Агрохолдинг також продовжує практику надання продуктових наборів соціально незахищеним верствам населення, а також сім’ям захисників України, що воюють на фронті. Благодійний фонд Сергія Касьянова «Майбутнє» у локації свинокомплексу роздав уже близько 400 продуктових наборів, до яких, в т.ч. входить і 3 кілограми свинини. Насамперед продукти отримали сім’ї захисників України, багатодітні сім’ї, пенсіонери. Цей напрямок координує депутат Дніпропетровської облради Микита Касьянов.

KSG Agro надіслав листа на ім’я голови Дніпропетровської облради Миколи Лукашука, де повідомив про готовність регулярно постачати свинину для потреб Збройних сил України.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!