росія погрожує закриттям «зернового коридору»

0 222

рф направила лист генеральному секретарю ООН Антоніу Гутеррешу з скаргами щодо невиконання угоди про експорт зерна з Чорного моря. Представники країни-окупанта зазначили, що росія готова відмовитися від продовження експорту зерна «зерновим коридором» вже наступного місяця, пише SEEDS.

Таку інформацію виданню reuters.com надав постійний представник рф при ООН у Женеві геннадій гатілов. Претензії, які виклала рф у листі, представники ООН мають обговорити з російською стороною під час зустрічі у москві цієї неділі.

«Якщо ми побачимо, що на російській стороні угоди нічого не відбувається — експорту російського зерна та добрив, то вибачте, нам доведеться подивитися на це по-іншому», — говорить геннадій гатілов.

Читайте також: 72% української пшениці експортовано «зерновим коридором» до країн, що розвиваються – Мінагрополітики

Відповідаючи на запитання щодо перспектив зернової угоди, дипломат заявив: «Є можливість (ред. – виходу росії з угоди)… Ми не проти постачання зерна, але ця угода має бути рівноправною, вона має бути справедливою і справедливо виконуватись усіма сторонами».

Нагадаємо, що зернова угода була підписана Україною та росією за посередництва ООН та Турції. Вона передбачає відновлення експорту зерна з чорноморських портів, які були заблоковані через повномасштабне вторгнення рф в нашу країну.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!