Селяни Житомирщини виступили проти будівництва інноваційної ТЕС на своїй землі

0 449

Мешканці села Тепениця Олевського району Житомирщини не підтримали ідею будівництва інноваційної теплоелектростанції в населеному пункті через острах погіршення екологічної ситуації. Так вирішили під час громадського обговорення щодо будівництва теплоелектростанції.

З пропозицією щодо будівництва ТЕС виступив доктор технічних наук, завідувач відділом технології альтернативних палив Інституту газу НАН України Костянтин П’яних, який займається впровадженням своїх розробок.

За словами розробника його власна технологія, яку випробував у себе в лабораторії полягає в тому, що з сухої тріски деревини виробляється газ. Цей газ спалюється у двигунах внутрішнього згорання.

В рамках проекту, планувалося встановлення 5 двигунів. Сировину теж планували купляти тут. За словами винахідника, тріска на території громади є, проте на даний момент місцеві підприємці продають її в інші райони та громади.

Однак жителі села проголосували всі одностайно: проти. За їх словами, в разі будівництва теплоелектростанції вони остерігаються погіршення екологічної ситуації в селі.

SEEDS.org.ua за інформацією Олевської об’єднаної територіальної громади.

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!