Солодкі чорні помідори визнали однією з найкращих аграрних інновацій

0 251

Авторитетне європейське аграрне видання European Seed визнало чорні помідори Adora (Адора) від HM Clause кращим інноваційним гібридом минулого року. Крім незвичного сорту такі томати мають ще й незвичний смак – вони дуже солодкі, повідомляє SEEDS.

Споживачі шукають різноманітності, тому популярності набувають нестандартні овочі та фрукти. Серед помідорів споживачів приваблюють чері, коктейльні томати, жовті та чорні. Українські фермери також активно цікавляться цим сегментом. У теплицях на Херсонщині та в інших регіонах виробництво чорних томатів стає трендом.

Що ж особливого у помідорах сорту Адора? Крім екзотичного кольору, томати мають приємний аромат, а також вони помітно солодші, ніж звичайні помідори. За шкалою Brix вміст цукру в них перевищує 7 одиниць, повідомляє AgroTimes.

Такі томати мають дещо приплюснуту форму, вони ребристі. Адора має не повністю чорне забарвлення – є червоні вкраплення. Помідори цього сорту досить корисні та насичені вітамінами С та А. Один такий томат містить близько 25% денної норми споживання цих вітамінів.

Читайте також: Чорні помідори вирощують на Черкащині

Нагадаємо, що у теплицях на Черкащині чорні або фіолетові помідори з жовтими зірочками біля хвостиків. Це томати сорту Юм – британська селекція.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!