Спрощено імпорт сільськогосподарської техніки та запчастин

0 525

З початку війни уряд України затвердив перелік товарів критичного імпорту. Процедура їх ввезення в Україну була максимально спрощеною, щоб дозволити якомога швидше постачати важливу для виробництва продукцію та забезпечити продовольчу безпеку країни. Перелік товарів критичного імпорту оновлювався одинадцять разів. В останній редакції до нього ввійшла сільськогосподарська техніка та запчастини до неї, повідомляє SEEDS.

“Увесь час ми додавали критичні групи товарів для потреб с/г виробників. Під час останнього оновлення Уряд включив у перелік необхідну аграріям с/г техніку та запчастини, обладнання для с/г робіт (трактори, с/г машини, вантажівки, сідельні тягачі, обприскувачі, зрошувальне обладнання, сівалки, всю ґрунтообробну техніку, цистерни), добрива, препарати тощо. Завдання Мінагрополітики – забезпечити безперебійні поставки в Україну всіх позицій, які гарантують українцям продовольчу безпеку. І ми над цим працюємо щодня”, – зазначив міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко.

Читайте також: В Україні спростили умови перевезення і зберігання пестицидів та агрохімікатів

З останнім оновленим переліком товарів критичного імпорту можна ознайомитись за посиланням https://cutt.ly/TST6lH3.

Нагадаємо, нещодавно уряд також ухвалив рішення, які сприятимуть подешевшанню пального та спростив процедуру транспортування агрохімікатів. На час воєнного стану в Кабінет міністрів України ухвалив рішення про подовження допусків на право роботи, пов’язаної з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами й агрохімікатами.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!