Стало відомо як фермеру отримати прибуток $100/га з нуля

0 129

Сукупність технологій точного землеробства дозволяє отримати прибуток в 100$ на 1 га поля з нуля — тобто, якщо до цього аграрій не використовував у господарстві жодну подібну технологію. До такого висновку прийшли експерти, під час панельної дискусії на тему «Трансформація сільського господарства за допомогою цифрових технологій», інформує Kurkul.com.

На думку менеджера з розвитку бізнесу компанії «Байєр» Сергія Сичевського, в Україні тільки 20% комбайнів та сівалок можуть генерувати якісні карти врожайності. Проте прогноз на майбутнє залишається оптимістичним.

«На агротехніці в Німеччині ми запропонуємо рішення (воно буде доступне і в Україні), яке дозволить збільшити кількість сумісних комбайнів, які зможуть генерувати якісні карти врожайності. Від цього повинні виграти всі учасники ринку: і ті, хто працює з землею, і землевласники, які хочуть знати, що їхня земля використовується належним чином, і безпосередньо партнери»,  — зазначив менеджер компанії.

Також на думку експертів, в агросекторі бракує професійних аналітиків, які б могли опрацьовувати накопичені бази даних агрокомпаній, пише Куркуль. 

«Знайти спеціаліста з точного землеробства в Україні неможливо. Можливо його тільки виховати», — зазначив директор з інновацій компанії AgrainКирило Дружинін.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!