Стрибок закупівельних цін на свиней: чого очікувати до кінця серпня?

0 287

Якщо ще минулого тижня фермери у різних регіонах країни реалізовували свиней забійним підприємствам за ціною 59 – 61 грн за кілограм живою вагою, то цього тижня ціна зросла до 62 – 65 грн за кілограм. Таким чином, лише за тиждень ціни підскочили більш ніж на 5%, пише SEEDS.

Різке подорожчання свиней було спровоковане обмеженою пропозицією тварин на забій.

“Торги на 32-ий тиждень завершилися подальшим підвищенням цін закупівлі: більшість товарних партій цього тижня реалізували в межах 62-65 грн за кілограм. Так, на Сході та Заході країни ціни тяжіли до позначки 65 грн/кг, тоді як у центральних областях переважно становили 62-64 грн за кілограм”, – зазначають аналітики Асоціації “Свинарі України” (АСУ).

Що ж до наступного тижня, то подальшого різкого збільшення цін не очікується. Ймовірно, котирування стабілізуються, а різниця цін за регіонами зменшиться.

“Постачальники живця відзначили високу активність заготівельників минулої п’ятниці та констатували, що попит помітно перевищував наявні товарні обсяги. Відповідне констатують і представники м’ясопереробки, додаючи, що кінцева реалізація свинини йде досить жваво. Хоча частина з них не впевнена у тому, як ринок відреагує на новий рівень цін, проте щонайменше очікують консолідації цін в усіх регіонах на рівні цьоготижневої максимальної позначки та передумов для зміни напрямку руху цін наразі не бачать”, – повідомляють в АСУ.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!