Сумський НАУ – єдиний аграрний виш, який видає подвійний диплом України та Німеччини

0 379

Європейська освіта сьогодні високо цінується в Україні. В суспільстві існує справедливе уявлення про те, що знання та навички здобуті в європейських вишах – гарантія професіоналізму. В умовах інтенсивного розвитку та науково-технічного прогресу інновації європейської освіти дедалі більше здобувають попит і в аграрній сфері.

Сьогодні агроном, який стажувався в Лондоні чи здобував освіту в Берліні має пріоритет при працевлаштуванні у великих агропромислових компаніях. Гарною новиною для тих, хто прагне здобути кар’єрний успіх на агропромисловій ниві стане поява можливості здобути подвійний диплом України та Німеччини.

У листопаді минулого року Сумський національний аграрний університет підписав угоду з Університетом прикладних наук “Вайєнштефан”, яка передбачає можливість впродовж наступних трьох років отримувати подвійний диплом СНАУ та “Вайєнштефан”, навчаючись в Україні та беручи участь у різноманітних спільних проєктах України та Німеччини. Такий диплом можна отримати за спеціальностями “Аграрний менеджмент”, “Агроінженерія”, “Харчові технології”, “Регіональний менеджмент”.

“Входження університету до складу міжнародної вищої школи прикладних наук (24 ЗВО із 12 країн світу) на основі підписаної 23 листопада Декларації – передумова щодо зміцнення ділових контактів між вишами, а саме подвійне керівництво аспірантами, академічний обмін викладачами та студентами, спільні наукові дослідження, створення єдиної бази заявок на наукові та навчальні гранти, спільна акредитація навчальних програм тощо”, – прокоментував значення цієї угоди ректор Сумського національного аграрного університету Володимир Ладика.

До слова, лише 4 виші в Україні мають подібні можливості. Сумський НАУ єдиний аграрний заклад вищої освіти, який здобув можливість видавати подвійний диплом.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією  Agri-gator

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!