Обсяги виробництва молока в Україні зросли майже на 6%

0 65

В Україні спостерігається стійкий тренд до зростання продуктивності надоїв молока на сільськогосподарських підприємствах. Однак є проблеми зі зниженням поголів’я великої рогатої худоби, пише SEEDS

Про це повідомив перший заступник Міністра Мінагрополітики Тарас Висоцький під час виїзних комітетських слухань «Молочна галузь України: стан, проблеми і шляхи їх вирішення», які пройшли на Київщині.

Читайте також: Ринок замороженої малини пожвавився за всіма категоріями якості

За його словами, є велика перспектива збільшення виробництва молока як для внутрішнього споживання, так і експорту, пише Міністерство аграрної політики та продовольства України.

«У 2023 році майже на 6% зросли обсяги виробництва молока на сільськогосподарських підприємствах у порівнянні з 2022 роком. Це вселяє впевненість у розвиток молочної галузі в Україні та збільшення експортних можливостей», – зауважив Тарас Висоцький.

За його словами, Україна має досвід успішного експорту молочної продукції в ЄС. Після адаптації українського законодавства до норм ЄС цей ринок буде розширюватися.

Водночас перший заступник Міністра агрополітики повідомив, що наразі є проблеми зі зниженням поголів’я великої рогатої худоби. Але на 2024 рік для аграріїв, які мають від 3 до 100 корів, передбачена державна  допомога –  7 тисяч гривень на одну голову. Крім цього, триває розробка Концепції Державної цільової економічної програми розвитку тваринництва до 2033 року.Запрошуємо фахівців аграрного бізнесу взяти участь у Відкритій Міжнародній конференції: СТАЛИЙ АГРОБІЗНЕС: “ТРАДИЦІЇ.НІШІ.ЕКОПРАКТИКИ.ТЕХНОЛОГІЇ”

Конференція відбудеться 14.02.2024 в рамках виставки “АГРОВЕСНА“ об 11:30 у Київському МВЦ.

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!