Тепличні помідори на півдні України карколомно подешевшали

0 354

Оптові ціни на помідори в південних регіону України впали до мінімального рівня за рік. Зараз купити червоний тепличний помідор можна навіть дешевше, ніж огірок.

Вранці 14 липня 2020 року овочівники укладали угоди з продажу оптових партій червоних тепличних помідорів не дорожче 10 грн/кг, хоча при реалізації продукції дрібному оптом можна було виручити до 12 грн/кг. Водночас огірок можна було продати навіть за 15 грн/кг, тобто в півтора рази дорожче, ніж червоний помідор.

Рожевий помідор, який зазвичай коштує дорожче, продавався також погано і майже за такою ж ціною, як і червоний круглий. В середньому, тепличники отримували на 1-2 грн/кг більше, при продажу рожевих томатів в порівнянні з реалізацією корисних. Жовті помідори можна було реалізувати по 15 грн/кг, тобто за тією ж ціною, що і огірки.

А ось чорний помідор коштував значно дорожче. Ціни на нього коливалися в межах від 20 до 35 грн/кг, залежно від сорту, якості та обсягу пропонованої партії.

Фермери сподіваються, що різке падіння цін стимулює потік оптових покупців, який останнім часом істотно знизився. Очевидно це зумовлено просуванням сезону збирання продукції в центральні і західні регіони країни, що дозволяє оптовикам економити на транспорті, закуповуючи продукцію ближче до зон реалізації.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією EastFruit  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!