Третина полів в Україні може залишитися незасіяною

0 216

Попри те, що вирішується проблема з нестачею пального та посівного матеріалу, а в регіонах почалися роботи з підживлення озимих, частина полів в Україні може залишитися незасіяною. Про це повідомив генеральний директор Українського клубу аграрного бізнесу (УКАБ) Роман Сластьон, пише SEEDS.

“Наразі маємо прогнози деяких експертів, що під сумнівом знаходиться посівна кампанія приблизно на 30% територій, де збиралися сіяти. На решті ж територій все йде за планом сільгоспвиробників. На західній Україні та в центрі успішно проведено підживлення озимих культур. Стосовно догляду, то є впевненість, що ми зможемо доглянути за цими посівами”, – зазначив фахівець у коментарі для ICTV.

За деякими групами Україна забезпечена достатньо. Зокрема, йдеться про зернові, олію, цукор та ін. Дещо складніша ситуація з продукцією, яка традиційно імпортувалася.

“В Україні ми можемо забезпечити потреби абсолютно в усіх видах продовольства: пшениці вдосталь, кукурудзи дворічний запас, соняшникової олії запаси на 5 років. У нас доволі гарна ситуація з озимими культурами. З цукром теж все абсолютно в порядку, сільгоспвиробники скоро почнуть сівбу цукрового буряку. Минулого року ми мали непоганий врожай і наші цукровари, незважаючи на проблеми дороговизни природного газу, забезпечили країну достатнім річним обсягом”, – говорить Роман Сластьон.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!