У Брюсселі розпочав роботу європейський офіс об’єднання українських агрокомпаній

0 40

Український аграрний бізнес започаткував свою постійну присутність при інституціях ЄС у Брюсселі. Сьогодні, 2 жовтня, в столиці Європейського Союзу розпочав роботу європейський офіс асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ), провідного об’єднання українських агрокомпаній, пише SEEDS.

Очолить офіс колишній український дипломат, досвідчений експерт з питань європейського торговельного регулювання і політики Назар Бобицький, розповіли в пресцентрі асоціації УКАБ.

«Присутність українського бізнесу в столиці ЄС дуже давно стояла на порядку денному, а сьогодні потреба в такій присутності більш ніж очевидна. Український агробізнес твердо переконаний – майбутнє України, її економіки, аграрного сектору тісно пов’язане з поверненням нашої держави до європейської сім’ї. Ми докладатимемо всіх зусиль для налагодження відкритого, конструктивного діалогу з нашими європейськими партнерами», – зазначив генеральний директор УКАБ Олег Хоменко.

Головними завданнями європейського офісу УКАБ вбачає консультативну підтримку українських агровиробників у підготовці України до майбутніх передвступних переговорів щодо членства в ЄС та пов’язаних з цим зобов’язань з адаптації європейського законодавства в аграрній сфері.

Читайте також: Невеликі виробники України отримають гранти на захист ідей інноваційних продуктів

Також на меті офісу буде пошук взаємовигідних рішень у врегулюванні проблемних питань аграрної торгівлі між Україною та ЄС, налагодження конструктивного діалогу від імені українського агробізнесу з інституціями ЄС, державами-членами та європейськими діловими асоціаціями.

Крім цього Європейський офіс УКАБ сприятиме узгодженій публічній комунікації українського агробізнесу з європейськими стейкхолдерами. Діяльність офісу здійснюватиметься у партнерстві між УКАБ та відомою міжнародною компанією у сфері європейського регулювання і адвокації KREAB.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!