У Києві стартувало виробництво економічних та екологічних паливних брикетів Pini Kay

0 144

росія продовжує атакувати енергетичну інфраструкту нашої країни. Через блекаути у багатьох українців виникають проблеми з теплопостачанням. Тож виникає потреба у пошуку альтернативних способів обігріву. Це питання вкрай актуальне й для представників аграрного бізнесу. Розуміючи потребу в твердопаливі, компанія BIOsens переорієнтувала свою діяльність на виробництво паливних брикетів, пише SEEDS.

Раніше компанія працювала над виробництвом приладу для експрес-діагностики мікотоксинів у харчових продуктах, була змушена призупинити, а потім й припинити свою діяльність. Щоб зберегти хоча би частину команди, компанія переформатувалась у виробництво паливних брикетів.

У листопаді в столиці розпочало роботу виробництво універсальних твердопаливних брикетів Pini Kay, які мають широку сферу використання — котли, мангали, печі, каміни, лазні, теплиці. Брикети можна використовувати у нежитлових і житлових приміщеннях, адже горить такий продукт практично бездимно, не іскрить, не утворює пил і виділяє у 15 разів менше чадного газу, ніж при газовому опаленні.

Серед інших переваг варто зазначити такі: 

  • Брикети виготовляються з хвойних і листяних порід, тому не містять хімічних домішок і є повністю екологічними.
  • Мають високий рівень тепловіддачі, тому забезпечують тривале горіння з інтенсивним виділенням тепла.
  • Завдяки правильній прямокутній формі їх зручно зберігати, а ще брикети займають у 5 разів менше місця, ніж звичайні дрова.

“Ніхто не був готовий до війни. У тому числі малий та середній бізнес. Але країні як ніколи потрібна підтримка у сфері економіки, а ми маємо використовувати всі можливості, щоб працювати. Тому з командою ми переформатували бізнес, розробили нову стратегію та актуальний на даний час напрямок і просто почали потихеньку налагоджувати всі процеси. Попри сирени та аварійні відключення світла, коли зупиняється все виробництво. Поки працюємо з невеликими замовленнями, але в планах масштабування бізнесу та вихід на європейський ринок. Це допоможе створити більше робочих місць і запровадити регулярну фінансову допомогу ЗСУ, адже поки ми ледь покриваємо всі витрати. Тому зараз активно шукаємо нових клієнтів і партнерів”, — коментує засновник компанії Андрій Карп’юк. 

Про компанію:

Pini Kay — нещодавно зібрана команда однодумців на чолі з засновником компанії BIOsens Андрієм Карп’юком. До війни займалися розробкою мобільного аналізатора для виявлення токсичних сполук у продуктах харчування. Також Андрій працював Product Manager в IT, що дозволило накопичити капітал. З кінця лютого компанія трансформувалась для вирішення більш актуальних питань — виготовлення економічного та екологічного твердого палива. 

Контакти:

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!