У Рівному відбувся благодійний фестиваль їжі  

0 41

Гастрономічний фестиваль – заради перемоги. У Рівному відбувся благодійний фестиваль їжі Lutsk Food Fest, основна мета якого – збір коштів для 150 окремої механізованої бригади,  пише SEEDS.    

Читайте також: Розорювання схилів України: як запобігти деградації ґрунтів

До заходу долучились виробники з Луцька та Рівного. Волонтери продавали різноманітну їжу та напої.

«Ми робимо такий пілотний перший проект. Збираємо кошти для 150 окремої бригади де 80 % наших рівненський хлопців. Квиточок коштує 100 гривень. І людина може провести свій вихідний і приємно і в хорошій атмосфері. Наша ціль 100 тисяч гривень, купити їм два Реби. Я думаю за допомогою наших рівнян нам це вдастя», – розповіла ITV депутатка Рівнеради, волонтерка “Рівне Разом” Катерина Марчук

Спільними зусиллями за два дні фестивалю вдалось зібрати 287 тисяч гривень.Виконувач обов’язків заступника командира 150 бригади Олександр Курсик зазначає: наразі потреба на фронті є у всьому. Найнеобхідніше – дрони:

«Потреба є зараз у всьому. Найбільше це Реби і вже з власного досвіду. Так само є побутові речі про які ніби смішно говорити, але насправді життя солдата воно не тільки на війні, але у побуті теж. Відповідно всім українцям і рівнянам зокрема я особисто дякую. Тому що за ці кошти будуть закуплені РЕБи, комплектуючі до дронів та девайси, які необхідні».

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!