У Вінниці пройшов фестиваль “Ветеран-кухар з нуля”

0 112

У Центральному міському парку Вінниці відбувся сімейний благодійний фестиваль “Ветеран-кухар з нуля”. Гості заходу мали змогу побачити змагання серед команд ветеранів та волонтерів під керівництвом шеф-кухарів, майстер-класи, ярмарок, аукціон та отримали можливість спробувати страви польової кухні, пише SEEDS

Метою фестивалю став збір коштів на завезення та техобслуговування 50 карет “швидкої” для фронту. Їх безкоштовно надають партнери з Латвії.

“Фестиваль організовуємо вдруге, але цього разу переможців не буде. Ми об’єдналися для того, щоб зробити таку добру справу. Адже ці автомобілі дуже потрібні нашим військовим на передовій”, — розповіла Суспільному організаторка заходу від ГО “Подільський Гарт” Надія Кузнєцова

Під час фестивалю проводилися різноманітні майстер-класи, змагання та частування стравами. Головними учасниками заходу є самі ветерани та їхні родини, які куховарили спільно з волонтерами.

Серед них команда благодійного фонду “Волонтер-1”. За словами Валентини Зуєвої, яка виконує обов’язки голови правління, їхнє завдання було приготувати суп харчо, печенню та лаваш.

“Є ті хто потребує допомоги, а ми така ланка, яка бере і доставляє цю допомогу туди, куди потрібно. Ми один єдиний організм, який потрібен для того, щоб Україна перемогла”, — розповіла Валентина Зуєва.

Для усіх команд поставили фіксовану суму-донат за страви. Перша — 50 гривень, друга — 100.


Фото: Na Парижі

Поза конкурсом участь у фестивалі взяв ветеран АТО Сергій Столяр. Чоловік 3 роки ніс службу у 72-ій окремій механізованій бригаді. Нині має інвалідність 2 групи та допомагає військовим “як може”.

“На цьому фестивалі готую хаш та плов. Рецепту я вас не розкажу, це військова таємниця”, — пожартував під час приготування страв Сергій Столяр.

Загалом учасники фестивалю готували традиційні українські страви: борщ, пампушки, плов, банош, рибну юшку, картопляне пюре, булгур та інші страви.

Читайте також: В Києві пройшов театралізований крафтовий ярмарок «Весілля на Житньому»

Крім того, на фестивалі був святковий ярмарок для митців різних жанрів, де відбулися майстер-класи, аукціони та лотереї. Захід присвятили до Дня української армії, Міжнародного дня волонтера та до Дня Святого Миколая.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!