У Вінниці започаткували фестиваль вина Vinnytsia Wine Days

0 344

У Вінниці збираються популяризувати бренд «українське вино» та Поділля, як винний туристичний простір. Задля цього наприкінці травня тут проведуть Vinnytsia Wine Days, пише SEEDS.

Для проведення проєкту планують залучити локації в історичному кварталі біля Садків, де свого часу був розташований демонстраційний сад і виноградник Ярослава Нємеца, видатного помолога і винороба.

Понад те – в рамках Vinnytsia Wine Days проведуть один з двох авторитетних національних дегустаційних конкурсів – Odesa Wine&Spirit Awards, повідомляють у департаменті маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради.

«Хоча версія про походження назви міста (Вінниця – ред.) від «вина» малоймовірна, але багато людей в Україні та за її межами з першого разу асоціюють нас з цим напоєм – і нам дійсно є що запропонувати тут.

Ми бачили захопливі реакції на вінницьке вино в Діжоні (столиці Бургундії) позаторік, і так само спостерігаємо пожвавлення інтересу до українських вин у різних куточках світу.

В певному сенсі нам варто підтягнути власний «винний» патріотизм і підтримувати вітчизняних виробників, котрі пропагують цілу філософію і культуру споживання», – вважає заступник міського голови Андрій Очеретний.

Читайте також: Традиційний обрядовий хліб Вінниччини став нематеріальною культурною спадщиною України

Організатори прагнуть за допомогю Vinnytsia Wine Days створити майданчик обміну досвідом та комунікації між професіоналами галузі виноробства, гостинності й туризму, популяризувати бренд «українське вино», розвивати культуру споживання напоїв серед вінничан, а також просувати Поділля як перспективний регіон для виноробства та еногастрономічного туризму.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!