Учителі з Рівненщини готують овочі для українських захисників

0 153

Вже не вперше учителі з Бабинського ліцею (Рівненська область) готують смачні відправлення для українських воїнів на передову. Раніше це були борщові набори, випічка, паштети та ін., а тепер – пора овочів, пише SEEDS.

Освітяни почали акцію «Соління для героїв». Наразі готують солоні огірки, пізніше поспіють інші овочі і вчителі будуть квасити помідори, солити перець, капусту. Допомагає вчителям уся громада.

“Таку ініціативу запропонувала директорка ліцею, яка з перших днів війни допомагає волонтерам. Раніше освітяни вже передавали для захисників та захисниць, що на Сході, тушкованки, домашню випічку, ковбаси, паштети та інше. Також для жителів Бородянки та Ірпеня – сухі супові та борщові набори”, – повідомили у Рівненській обласній державній адміністрації.Читайте також: “Усі хлопці там мої”: тисячі вареників для українських захисників приготував житель Черкас

“Овочі, посуд та духмяні трави зносили з усієї громади – з сіл Дорогобуж, Підліски, Бабин, Дмитрівка, Рясники. Фасували огірки у відерця від літри до десяти”, – зазначають у Рівненській ОДА.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!