Україна має найменшу в Європі різницю цін на органічну та неорганічну продукцію

0 243

Україна увійшла до 20-ки країн світу за площею органічних сільгоспугідь – за останні 8 років вони збільшилися на 54%. Однак за обсягом споживання на внутрішньому ринку органічних продуктів Україна займає лише 25-е місце в Європі.

Про це розповіла менеджер з просування та реклами продукції ТОВ “Органік Мілк” та “Органічний м’ясний продукт” Леся Матюшенко, на міжнародній конференції “Органічна переробка та збут”, яка пройшла напередодні в Києві.

Причиною такого низького споживання в Україні екологічно чистих продуктів, на її думку, є  низький рівень платоспроможності населення, що робить органічний продукт малодоступним для українського споживача.

“Велика кількість населення не довіряє напису “органік” через необізнаність, нерегульованість і незахищеність державою. Також значна кількість споживачів необізнані в перевагах та відмінностях органічної продукції. На мій погляд, про органічні продукти треба розповідати в школі. Але за останні 4 роки є позитивна динаміка в цьому питанні”, – додала експерт галузі.

Також експерт зазначила, що серед країн Європи в Україні найменша різниця цін між органічною та неорганічною продукцією – в середньому 10-30%, у той час як в Австрії – 59%, Італії – 66% , а у Швеції – 109%.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Agri – Gator

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!