Українці висадили найбільше дерев під час глобальної всесвітньої екоакції

0 519

Україна стала найактивнішою країною у глобальній екологічній акції, участь в якій взяли 110 країн зі всього світу. Лише за один день, 10 квітня, в усіх країнах разом, висадили 5,5 млн дерев. І з них понад 4 мільйони – в Україні, пише SEEDS.

«Офіційне оголошення результатів акції «1 мільйон дерев за одну добу», в рамках екоініціативи у 110 країнах світу Greening of the Planet.

Світовий рекорд встановлено із результатом висаджених 5 544 679 дерев», – написала на своїй сторінці у Facebook Анна Крисюк, ініціаторка проєкту «Озеленення України», генеральна директорка Національного проєкту «Книга рекордів України».


В акції взяли участь 2 млн 145 тисяч учасників зі 110 країн. Серед них з України — 559 тисяч людей. Понад 70 закордонних дипломатичних установ України взяли участь або планують долучитися до ініціативи.

Як пише МЗС України, загалом цього дня висадили 5 млн 544 дерева. З них в Україні — 4 млн 124 тисячі, у світі — 1,4 млн. Саджали дерева 184 різних видів. В Україні дерева висаджували волонтери, дипломати й держпосадовці. Усе, аби привернути увагу до проблем довкілля і показати приклад, як треба його захищати.

«Дякую всім, хто не номінально, а реально долучився до нашої ініціативи. Основна наша мета — відновлення екосистеми землі і об’єднання людей довкола цієї теми. За допомогою таких проектів міжнародні країни звертають увагу на наші міста, інвестиції в них», — зазначає Анна Крисюк.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!