Українські фермери активно продають цибулю до Туреччини та Молдови

0 1 174

Як повідомляють аналітики проекту EastFruit, з кінця минулого тижня Україна почала відвантажувати цибулю до Туреччини та Молдови. Експортери активно скуповують цибулю у фермерів в Херсонській області за ціною 5,5-6 грн/кг.

Що стосується ринку цибулі в самій Україні, то на поточному тижні в даному сегменті збереглася активна торгово–закупівельна діяльність. Підвищений інтерес до закупівель протягом тижня проявляли компанії з Туреччини та Молдови, а також місцеві роздрібні мережі, що дозволило продавцям підвищити відпускні ціни.

Так, на сьогоднішній день цибуля експортної якості пропонується не дешевше 5,5-6 грн/кг, що в середньому на 20% дешевше, ніж середня оптова ціна на цибулю в Молдові. Для порівняння, в кінці минулого робочого тижня цибуля в Молдові пропонувалася в продаж за ціною $0,26-0,34/кг.

Слід зазначити, що незначне подорожчання в сегменті ріпчастої цибулі було характерно в основному для південних областей України, в той час, як торгівля в решті регіонів йшла не так активно, в зв’язку з чим, виробники вважали за краще не переглядати раніше сформований діапазон цін.

Згідно з даними щоденного моніторингу проекту, на сьогоднішній день серед усіх імпортерів найбільший обсяг цибулі в Україні купує саме Молдова.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією EastFruit

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!