Українські фермери можуть безкоштовно перевірити біобезпеку свого свиногосподарства

0 451

Представники Асоціації “Свинарі України” та фахівці з Університету Пердью (США) за сприяння Департаменту сільського господарства США (USDA) створили онлайн-форму, яка дозволяє дистанційно оцінити біобезпеку свиногосподарства й отримати поради для покращення захисту на підприємствах.

Форма – це своєрідне інтерактивне опитування. Представники господарства дають відповіді на запитання, набираючи відповідну кількість балів, яка і вказує на рівень біологічного захисту. Звіт та рекомендації за результатами опитування можна завантажити та роздрукувати.

“Онлайн опитувальник вдалося створити завдяки аудитам біобезпеки вітчизняних свиногосподарств, які фахівці Асоціація “Свинарі України” проводили разом з кращими вітчизняними та закордонними експертами з 2015-го. Завдяки формі кожен виробник свинини в Україні має можливість ще раз проаналізувати впроваджені заходи біобезпеки, виявити недоліки та отримати готову “карту дій” з їх виправлення.

Аналогій таких систем у світі немає. Сподіваємося, вітчизняний виробник оцінить переваги цього опитувальника”, — прокоментувала Оксана Юрченко, президент Асоціації “Свинарі України”.

Здійснити перевірку свиногосподарства можна на сайті http://pigua.info/uk/questionnaire/questionnaire/index. Для цього необхідно пройти коротку процедуру реєстрації.

SEEDS.org.ua за інформацією Meat-Inform

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!