Україна та Гана розглядають можливість створення логістичних хабів для зберігання продовольства

0 91

Поглиблення співпраці в галузі сільського господарства та розширення міжнародних торгово-економічних відносин обговорили міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський і міністр продовольства та сільського господарства Республіки Гана Овусу Афрії Акото. Зокрема, сторони розглянули питання щодо започаткування спільного проекту – логістичного хабу для зберігання продовольства, пише SEEDS.

Про це йдеться на сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Такий хаб дозволить зберігати якісне зерно, сприятиме прогнозованості збуту та стабілізації ціни на продовольство.

Крім того, Микола Сольський зустрівся із заступником міністра транспорту Республіки Гана Фредеріком Обенг Адомом.

Микола Сольський зазначив, що співпраця між низкою компаній України та Гани вже налагоджена. Однак є можливість покращити рівень торгових відносин між країнами. Для цього необхідно нарощувати логістичні можливості і важливо робити це оперативно та злагоджено.

Читайте також: Нігерія запропонувала Україні створити логістичний хаб для постійних поставок зерна та продуктів харчування

За його словами, будівництво зернового хабу дасть українським фермерам і трейдерам впевненість у можливості постачання, а споживачі Гани матимуть якісну пшеницю. Це також дозволить нормалізувати ціни в майбутньому.

Заступник міністра транспорту Республіки Гана наголосив, що вони відкриті до співпраці із Україною і не бачать перешкод нарощувати спільні торговельні зв’язки. Фредерік Обенг Адом підкреслив, Україні та Гані потрібно кооперуватися.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!