На Івано-Франківщині створять нову солеварню

0 299

Клуб замку “Краснодвір” планує створити у селі Молодків на Прикарпатті прострір солі, адже тут знаходиться джерело соляної ропи, пише SEEDS.

Учасники клубу мають намір відкрити центр, у якому демонструватимуть процес виварювання солі та пропонуватимуть одразу дегустувати продукт, розповів голова громадської організації “Надвірнянський туристично-інформаційний центр”  Володимир Гринішак.

Із його слів, сучасний креативний центр планують облаштувати у дерев’яній хаті у Молодкові, яку спорудили 111 років тому.

“Є така думка перенести її ближче до джерела ропи”, — каже Володимир Гринішак, повідомляє suspilne.media.

Окрім того, учасники клубу з представниками громад розроблятимуть туристичний маршрут, пов’язаний із соляним промислом. Ймовірно, він пролягатиме від Коломийщини до Львівщини. Цією ідеєю вже зацікавилися у Ланчинській, Делятинській та Солотвинській громадах.

“Хочемо дослідити у кожному населеному пункті історію соляного промислу. Виявимо особливості цієї справи. Це дозволить не конкурувати одне з одним, а навпаки — доповнювати, бути цікавими для туриста”, — розповідає Володимир Гринішак.

Читайте також: Вартість солі та цукру в Україні продовжує зростати

Клуб замку “Краснодвір” співпрацює з представниками науково-мистецької платформи “Острів”. Зокрема, клуб став переможцем освітньої програми проєкту “Конструкції взаємодії: Відкриті села”, започаткованого на платформі.

Також учасники організації попрацювали над розробкою брендування соляної продукції та подбали про її упакування.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!