Ukrainian Corn: селекціонери пропонують надати жовто-блакитній кукурудзі української ідентичності

0 154

Хто не любить поласувати кукурудзою?! Її солодкий смак зачаровую. А новий сорт жовто-блакитної кукурудзи ще й радує око. Українські селекціонери пишаються своїм «дітищем» в кольорах державного прапора. Вони мріють, щоб новий сорт жовто-блакитної кукурудзи зміг розказати світу ще більше про Україну. Тож хочуть, аби винахід носив патріотичну назву – Ukrainian Corn, пише SEEDS.

Зокрема, про це розповів Михайло Нагорняк, керівник підприємства «Мнагор», яке, власне й вивело згаданий сорт.

«Ми дуже горді з того, що придумали таку ідею, і запрошуємо всі наукові селекційні установи України приєднуватися до популяризації нашої ідеї та працювати над вдосконалення цих сортів із загальною назвою Ukrainian Corn. Фактично ми даємо початок створенню нового підвиду, як от біло-жовта кукурудза називається «біколор», тому й виділяють як окремий підвид овочевої кукурудзи, так і жовто-синя кукурудза буде Ukrainian Corn, і вже цей вид буде розвиватися окремо. І ми сподіваємося, що світові селекційні центри будуть виводити все нові й нові сорти жовто-блакитної кукурудзи, ми конкуренцію не зупинимо, але наша мета, щоб цей підвид солодкої овочевої кукурудзи називався Ukrainian Corn. Це наші кольори і тому, якщо вони присутні на овочевій кукурудзі, то весь світ має знати, що це українські кольори, що це кольори свободи, це кольори нестримної волі, це кольори боротьби за незалежність незламного народу!», – говорить він.

За словами Михайла Нагорняка, новий сорт жовто-блакитної кукурудзи – це справжня сенсація для аграрного світу.

«Ukrainian Corn – це жовто блакитна кукурудза, саме овочева кукурудза, адже кормова існує і вирощується любителями як декоративна давно, з різними назвами різнокольорова, веселкова, а от саме овочевої кукурудзи до цього не існувало. І на сьогодні жодного сорту немає в державному реєстрі сортів України. Тому ми вивели такий сорт і відтепер вся овочева кукурудза з такими кольорами в усьому світі має називатися Ukrainian Corn!», – зазначив спеціаліст.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!