ФАО прогнозує значне зниження світового виробництва зернових

0 171

ФАО опублікувала оновлений прогноз щодо виробництва зернових на 2022 рік зі значно нижчим прогнозом. Очікується, що світове виробництво зернових скоротиться на 38,9 мільйона тонн, або на 1,4 відсотка, порівняно з попереднім роком, згідно з останнім звітом ФАО про попит та пропозицію зернових, пише SEEDS.

Основна частина перегляду у бік зниження стосується фуражного зерна. Очікується, що врожайність кукурудзи в Європейському Союзі впаде на 16 відсотків нижче за середній п’ятирічний рівень через винятково спекотні та сухі погодні умови. На відміну від цього, ФАО підвищила прогноз світового виробництва пшениці порівняно з останнім звітом у липні до 777 мільйонів тонн, що є незначним зниженням у порівнянні з 2021 роком, на тлі очікуваного рекордного врожаю в Російській Федерації та сприятливих погодних умов у Північній Америці. Прогнозується, що світове виробництво рису знизиться на 2,1 відсотка у порівнянні з історичним максимом, досягнутим у 2021 році, головним чином через нерівномірний розподіл опадів в Індії та Бангладеш.

Світове споживання зернових на сезон 2022/2023 року зараз оцінюється на рівні 2 792 мільйонів тонн, тоді як світові запаси зернових на кінець сезону 2023 року, як очікується, скоротяться на 2,1 відсотка до 845 мільйонів тонн. У результаті прогнозується, що показник співвідношення світових запасів зернових до споживання дещо знизиться з 30,9 відсотка у 2021/2022 році до 29,5 відсотка, що, як зазначає ФАО, все ще є відносно високим показником з історичної точки зору.

Читайте також: ФАО ООН вказала основні напрямки підтримки українських фермерів 

Прогнозується, що світова торгівля зерновими скоротиться на 1,9 відсотка у 2022/2023 році (липень/червень) порівняно з попереднім роком і становитиме 469,6 мільйона тонн.

Додаткова інформація доступна тут.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!