Українське виноградарство має проблеми з якістю посадкового матеріалу – думка

0 254

В Україні не вистачає виноградних розсадників, які можуть дати кронований саджанець, з закладенням генеративних бруньок, відповідної сорто-підщепної комбінації.

Про це розповідає Володимир Воєводін, експерт компанії BASF та екс-голова Державного комітету України із земельних ресурсів у своїй колонці на AgroTimes.

«Якщо у розплідника купують саджанці, то він розвивається. Якщо рік-два не було реалізації, розсаду спалив і на цьому бізнес закінчився, – зауважує він. — Тому потрібно вирощувати якісний матеріал та завойовувати авторитет на ринку. Так, бувають роки, коли менше садять промислових насаджень або більше, але цей напрямок був, є і буде».

Якщо хоча б один з названих чинників випадає, дуже важко змусити виробника купувати саджанці в Україні у того чи іншого розсадника, коли за кордоном пропонують досить велику кількість посадкового матеріалу, резюмує Воєводін.

Зазначимо, що 15  лютого о 12:00 розпочнеться Плодоовочева open space конференція «ПЛІДНИЙ 2022: РИНКИ. ТЕХНОЛОГІЇ. НІШІ». Участь у конференції безкоштовна за умови обов’язкової попередньої реєстрації. Зареєструватися можна ТУТ. Кількість місць обмежена!

Організаторами конференції виступають агромедіа-агенція SAPIENZA та Українська плодоовочева асоціація (УПОА) за підтримки Київського контрактового ярмарку.

Конференція відбудеться у Міжнародному виставковому центрі Києва ( Броварський пр-т, 15, метро «Лівобережна») в рамках виставки «Агровесна».

Плодоовочева open space конференція «ПЛІДНИЙ 2022: РИНКИ. ТЕХНОЛОГІЇ. НІШІ»– це екосистемний захід, який презентує професійні аналітичні прогнози розвитку ринку плодоовочевої продукції, технології виробництва і маркетингу ягід, овочів та фруктів та ефективні рішення для розвитку  бізнесу на внутрішньому та міжнародному ринках.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!