Українські борошномели отримають кошти для розвитку проєктів вітамінізації борошна

0 99

Програма USAID АГРО оголосила про старт грантової програми із загальним бюджетом до 57 млн грн. Вона розрахована на співфінансування в Україні 15 проєктів вітамінізації борошна, пише SEEDS. 

«Щоб надати українським борошномельним підприємствам більше можливостей для розвитку, Програма USAID АГРО співфінансує 15 проєктів вітамінізації борошна із загальним бюджетом до 57 млн грн.

Це дозволить зробити українську продукцію більш конкурентною та затребуваною на нових міжнародних ринках, розширити асортимент та збільшити обсяги переробки», — йдеться у повідомленні на сторінці програми у Facebook.

В умовах війни та обмеженого експорту, низьких цін на зерно виробництво вітамінізованого борошна сприятиме вдосконаленню каналів та ринків збуту, розширить доступ мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП) – виробників зерна до борошномельних підприємств і налагодженню довготривалої співпраці, наголосили в USAID АГРО.

Читайте також: Вчені створюють новий сорт лохини, ягоди якої будуть втричі більшими за звичайні

Дедлайни:

  • до 21 серпня 2023 року — зареєструватися для участі у передзаявочному онлайн-семінарі (електронна адреса: agro.subawards@chemonics.com),
  • 22 серпня з 14:00 до 16:00 АГРО проведе передзаявочний онлайн-семінар,
  • не пізніше 18:00, 24 серпня для подання запитань щодо участі у цьому конкурсі,
  • не пізніше 18:00 за місцевим часом 17 вересня — кінцевий термін подання заявок (технічна пропозиція, бюджет і супровідні документи).

Повний опис технічного завдання та додатки можна переглянути за посиланням.


Фортифікація (збагачення) борошна вітамінами та мікроелементами для покращення здоров’я населення у світі вже стало звичною практикою, яка впроваджена у понад 80 країнах. Міжнародні організації висловлюються за користь вітамінізованого борошна та закуповують його для гуманітарних програм, зокрема, і для забезпечення продуктами харчування країн Африки та Азії.  

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!