Українські фермери зможуть отримати гроші на створення кооперативів з вирощування свиней

0 4 043

Програма USAID АГРО планує надати співфінансування для двох проектів українських сільськогосподарських підприємств, або ж операторів свиноферм, які планують запровадити контрактну, або кооперативну модель вирощування свиней., пише SEEDS.

«Реалізація проектів сприятиме підвищенню продуктивності роботи фермерських господарств, збільшення обсягів продажу продукції та свинини, створенню нових робочих місць, зокрема для жінок, внутрішньо переміщених осіб та представників різних груп населення», – йдеться в повідомленні USAID АГРО.

Зазначається, заявники мають бути готові внести не менше ніж 20% від запропонованого загального бюджету проекту для цієї субгрантової діяльністі.

Бажаючі долучитись до ініціативи мають до 29 квітня 2024 року зареєструватися для участі в передзаявочному онлайн-семінарі (електронна адреса: agro.subawards@chemonics.com), заповнивши форму: https://shorturl.at/anqvN

Читайте також: Надлишок цибулі змусив фермерів України роздавати її задарма 

Остаточний термін подання заявки для розгляду в першому раунді (технічна пропозиція, бюджет і супровідні документи) не пізніше 18:00 20 травня 2024 р. на ел. скриньку agro.subawards@chemonics.com


Повний опис технічного завдання дивіться за посиланням: https://shorturl.at/huxz2

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!